zlaté kruhy

Nechceme Vaše hlasy! Potřebujeme Váš podpis…

Nevěříme, že ke svobodě se lze provolit; proto nechceme Vaše hlasy. Potřebujeme však Váš podpis na petici pro založení politické strany.

Proč zakládáme politickou stranu, když nechceme být zvoleni a každou politickou funkci odmítneme? Protože chceme kandidovat a v rámci toho otevřít veřejnou debatu. Volby pro nás představují příležitost, jak dostat naše myšlenky k lidem – jednak link na stránku Urza.cz na volebním lístku do každé schránky, ale také možnost účastnit se některých předvolebních debat a vysvětlit v nich, proč nechceme do politiky.

Když už nám stát vnucuje volby, na základě kterých budou vybráni vládci, které nechceme (žádné z nich), rádi bychom je nenásilnou cestou využili k šíření svobody.

Zároveň se zavazujeme odmítnout každou politickou funkci, kterou bychom snad ve volbách získali (což je beztak extrémně nepravděpodobné, protože se neucházíme o ničí hlasy).

Chcete nám pomoci?

Stáhněte si petiční arch, vytiskněte jej, podepište (případně o to požádejte též své blízké i vzdálené) a pošlete poštou (třeba i s jediným podpisem) na adresu:
Martin Urza, P. O. BOX 25, Plzeňská 139, Praha 5, 150 06.

Tady si můžete prohlédnout samotnou petici.

logo Urza.cz
černé kapky